These will be updated again throughout the regular season.
- Trey McKenney, 6-4, Orchard Lake St. Mary
- Cameron Hutson, 6-5, East Lansing
- Macari Moore, 6-3, Ann Arbor Huron: Iowa State
- Leroy Blyden Jr., 6-1, UD Jesuit
- Lance Stone, 5-7, Detroit Renaissance
- Greg Lawson, 6-3, Davison
- Markus Blackwell, 6-2, Warren Lincoln
- Brady Swartz, 6-7, GR Northview
- Phoenix Glassnor, 6-0, Warren De La Salle: Toledo
- Camden Karel, 6-9, Byron Center
- Sharod Barnes, 6-2, Orchard Lake St. Mary: Western Michigan
- Stevie Elam, 6-2, Adrian
- Carson Vis, 6-4, South Christian: Western Michigan
- Camden Fall Thompson, 6-6, Whitehall: Western Michigan
- Geon Hutchins, 6-4, Oak Park: Northern Iowa
- Dominic Krzesowiak, 6-5, Romulus Summit
- Jah Hatchett, 5-11, East Kentwood
- Xavier Johnson, 6-4, UD Jesuit
- Moses Blackwell, 5-8, Warren Lincoln
- Parker LePla, 6-8, Goodrich
- J.J. Frakes, 6-4, Berrien Springs
- Jalen Kampen, 6-4, Parchment
- T.J. Stevenson, 6-1, Saginaw United
- JC Branson, 6-4, East Lansing
- Mason Parker, 6-1, Troy
- Isaiah Hines, 5-11, Orchard Lake St. Mary
- Armoni Portis, 6-2, Warren De La Salle
- Braylon Mannon, 6-8, Belleville
- Dimaunye Smith-Powe, 6-0, University Prep
- Jake Champagne, 6-2, Oxford
- Keashaun Johnson, 6-5, Muskegon
- Tory James, 6-1, Grosse Pointe South
- Jayden Savoury, 6-6, Orchard Lake St. Mary: Michigan State (football)
- Zander Nash, 6-5, Imlay City
- Luke Westerdale, 6-0, Riverview Gabriel Richard
- B.J. Walker, 6-2, Zeeland East: Grand Valley State
- Charles Kage, 6-8, Riverview Gabriel Richard
- Shannon Henderson, 6-9, Stockbridge
- Jase Becher, 6-8, Linden
- John Simpson, 6-5, Birmingham Groves
- Kaeson Mayes, 6-2, Old Redford
- Graham Junge, 6-1, Flat Rock
- Oskar Kangas, 6-6, Iron Mountain
- Devin Lee, 6-3, Detroit Catholic Central
- Tarez Holmes, 6-7, Center Line
- Bradley Richards, 6-5, Fruitport Calvary
- Corey Pittman, 6-2, West Bloomfield
- Kyle McGowan, 6-7, Cadillac
- Noah Silkworth, 6-5, AA Skyline
- Joey Angok, 6-10, Forest Hills Northern
- Jacoby Menyweathers, 5-9, Waterford Mott
- Hamady Mashhour, 6-2, Dearborn
- Javontae Ross, 5-11, Flint Powers
- Sean Wesolek, 6-6, Bay City John Glenn
- Amir Perryman, 5-10, Romulus Summit
- Memphis McDowell, 5-10, River Rouge
- Elija Langston, 6-7, Muskegon
- Jesse James Cull, 6-5, Flint Powers
- Donovan Hamlin, 6-4, Flint Carman-Ainsworth
- Nick Sobush, 5-11, Riverview Gabriel Richard
- David Williams, 6-1, Brother Rice
- Dante Wimberly, 6-1, Ypsilanti Lincoln
- Easton Day, 6-2, Mt. Pleasant
- Deuce Weston, 5-9, Flint Carman-Ainsworth
- Donnie Huddleston, 6-2, Grand Blanc
- Vincent Salmon, 6-9, Brighton
- Leo Perettie, 5-11, Grosse Pointe North
- Jordan Bledsoe, 5-11, Mona Shores
- Tommy Pickens, 6-2, Grand Blanc
- Braedon Holder, 5-10, Warren De La Salle
- John Kaul, 6-2, Clarkston
- Jace Petree, 6-3, Detroit Edison
- Lincoln Lockhart, 6-1, Traverse City West
- David Herron III, 6-2, UD Jesuit
- Isaac Lee, 6-1, Byron Center
- Jonathan Pittman, 6-4, Mona Shores
- Gavin Grondin, 6-1, Kingsford
- DeShawnta Malone, 5-10, Lansing Waverly
- Da’Marion Bozeman, 6-5, Warren Lincoln
- Amari’Yunn Blythe, 6-3, Davison
- Jayden Keefer, 6-4, Ann Arbor Huron
- Tucker Walther, 6-4, Schoolcraft
- Garrett James, 6-3, Port Huron
- Lucas Pitsch, 6-7, Rockford
- Gabriel Njenga, 6-7, Big Rapids
- Trenton LeGarde, 6-0, Rochester Adams
- Warren Cain, 6-6, Davison
- Landon Kulowiak, 6-3, Buckley
- Derek Sanders, 6-5, Columbia Central
- Cade Wallaker, 6-0, Essexville-Garber
- Joshua Gibson, 6-2, Birmingham Groves
- Robert Smith, 5-8, North Farmington
- Jake Nellett, 6-4, Walled Lake Central
- Jaxon Jurmu, 6-1, Marquette
- Colin Heyboer, 6-6, Grandville
- Keane Hinkle, 5-9, Byron Center
- Joey Miller, 6-3, Hudsonville
- Jayden Hanson, 6-5, Bellaire
- Quinn Rosenberg, 6-5, Clarkston
- Brighton Biranyui-Booto, 6-5, Belleville
- Drew Blanton, 6-2, Chelsea
- Andrew Lake, 6-2, Troy
- Landon Reister, 6-3, Sparta
- Levi Stambaugh, 6-0, Mason
- Will Korenstra, 6-2, Grand Haven
- Israel Anthony, 6-4, Waterford Mott
- Carter Kerby, 5-11, Frankfort
- Graham Braun, 6-6, South Lyon
- Tyler Davis, 5-11, Grand Rapids Christian
- Dempsey Ray Cull, 6-6, Flint Powers
- Michael DeKuiper, 5-11, Rockford
- Ben Rodenbaugh, 6-4, McBain
- Caleb Pleume, 6-4, South Christian
- Max VanKoevering, 6-2, Unity Christian
- Christopher Morgan, 6-7, Warren Lincoln
- Winslow Robinson, 6-2, Traverse City West
- Keaton Blanker, 5-10, Tri-Unity
- Kaden Strong, 6-0, Grand Haven
- Grady Pieratt, 5-8, MP Sacred Heart
- Kadale Williams, 6-1, Lumen Christi
- Cyrus Mpeba, 6-3, Warren Fitzgerald
- Brendan Cargill, 5-9, Forest Hills Central
- Carson Lutz, 6-1, Milford
- Justin Greer-Sykes, 6-2, AH Avondale
- Malachi Jackson, 6-2, Detroit Renaissance
- Jaden Alger, 6-6, Boyne City
- Jalen Stelzer, 6-3, Clinton
- Drew Everingham, 6-4, Riverview GR
- Trevor Nolan, 5-8, Munising
- Brandon Pruitt, 5-11, Okemos
- Drake Koepke, 6-2, Bellaire
- Brad Coleman, 6-2, Millington
- Landyn Smith, 6-6, Mona Shores
- Sharone Russ, 6-2, Taylor Trillium
- Daniel Rice, 6-1, Cardinal Mooney
- Nsikan Usen, 6-4, White Lake Lakeland
- Sean Bailey, 6-4, Lincoln Park
- Luke Marcial, 6-5, Rochester Adams
- Brendin Jones, 6-6, West Bloomfield
- Tarren Calvert, 6-0, Wyoming
- Isaac Kanouno, 6-2, WL Western
- Landon McKinney, 6-2, Birmingham Groves
- Brody Schimpa, 6-2, Edwardsburg
- Garrett Mobley, 6-9, Brethren
- Timmy Crowley, 6-3, Lumen Christi
- Sam Gadde, 6-6, Alma
- Kal Koehler, 6-3, Whitehall
- Nzjai Davidson, 5-11, Lansing Everett
- Tyler Dorsey, 6-5, Saginaw United
- Ricky Sparks, 5-11, L’Anse Creuse North
- Ben Elzinga, 6-7, Covenant Christian
- Caden Neves, 6-6, Grandville
- Teddy Winstel, 5-11, Canton
- Marquise Meadows, 6-7, River Rouge
- Alex Genuise, 6-2, Allendale
- Gerald Sampoll Torres, 5-10, Iron Mountain
- Ryan Neal, 6-3, UPrep
- Avonte Wiggins, 5-11, Wyoming
- Cole Burk, 6-5, Lawton
- Simon Sondreal, 5-11, Northville
- Zachary Price-Parks, 6-5, Lake Orion
- Tristian Demlow, 5-11, Grayling
- Matthew Swanwick, 6-6, Centreville
- Shemar Woodson, 6-3, Belleville
- Khi Anderson, 6-1, Zeeland West
- Arkell Boyd, 6-3, Old Redford
- Morgan Sleik, 6-5, Kingsford
- Charlie DeHaan, 6-2, South Christian
- Darryl Thompkins, 5-9, East Kentwood
- Griffin Baker, 6-2, Hudsonville
- Jacob MacPhee, 6-6, Marquette
- Carson Daly, 6-2, Grand Ledge
- Vincent Vachon, 5-10, GP South
- Vincent Bates, 6-3, Grand Blanc
- Benji Allen, 6-3, MC Glen Lake
- Kevin Guiliani, 6-5, Crystal Falls Forest Park
- Eric Spillers Jr., 6-3, Flint Carman-Ainsworth
- Denis Medic, 6-5, Forest Hills Central
- Dwayne Yarbrough, 5-8, Kalamazoo Central
- Andrew Ashwood, 6-1, Romulus Summit
- Lucas Groulx, 6-2, Flint Kearsley
- Reece Broderick, 6-2, Traverse City Christian
- Josh Davidson, 5-11, White Pigeon
- Matt Anders, 6-5, Edwardsburg
- Andrew Kasat, 6-0, Lutheran Northwest
- Spencer Scott, 6-6, Warren DLS
- Dominic Weber, 6-2, Pewamo
- Chase LeFevre, 6-3, Novi
- Devin Mixon, 5-11, Hamtramck
- Ador Mawut, 6-6, GR Christian
- Quese Fields, 6-2, Flint Elite
- Aiden Hanks, 6-3, OLSM
- Sebastian Randolph, 6-7, UD Jesuit
- Aaron Graves, 6-5, Cass Tech
- Jake Rademacher, 6-0, AA Skyline
- Kaleb Brown, 6-4, AA Huron
- Carter Mekkes, 6-5, Coopersville
- Yaseen Issa, 6-1, AA Huron
- Chinasa Agbaeze, 6-4, Belleville
- Mathias Bray, 6-5, South Haven
Leave a comment